Neunikneš naději #CantSkipHope nová kampaň Portugalské turistické centrály

Portugalská turistická centrála přichází s novou komunikační strategií „Neunikneš naději“ #CantSkipHope . Naděje je hlavní myšlenka spotu, přizpůsobeného období nejistoty, které celosvětově prožíváme.

Iniciativa Portugalské turistické centrály nabádá všechny (turisty, zaměstnance turistického ruchu i místním obyvatele), že nastala chvíle, aby se zastavili, zauvažovali nad stávajícími hodnotami a také nasbírali síly na to, aby mohli pokračovat dál.

Prostřednictvím filmu, který zachycuje to nejlepší z Portugalska: panoramata, okamžiky, lidi i památky vzkazuje světu, že lze plánovat budoucnost, pokud budeme umět nyní chvíli posečkat.

Věříme v lepší zítřky, máme naději: “Je čas se zamyslet. Je čas dát si pauzu v zájmu celého světa. Ale mezitím můžeme snít o úžasných dnech, které přijdou. A v tom jsme spolu,” zaznívá ve filmu. A ředitel Portugalské turistické centrály, Luís Araújo dodává: “Chtěli bychom především, aby tento film posloužil jako inspirace a podnět k zamyšlení. Chtěli bychom jít příkladem jako země, která přispěje k tomu, aby se lidé sjednotili a zaměřili na překonání tohoto těžkého období lidstva.

Nový spot vznikal ve chvíli, kdy všichni zaměstnanci institutu už pracovali z domova. Z toho důvodu byly záběry sestříhané z filmů, které vznikly v několika posledních letech a na nahrání zvuku posloužil smartphone. Velké díky patří producentům filmů Blanche filmes, Bombom, Bro a Show Off, kteří laskavě podstoupili svá autorská práva k tomu, aby mohl tento film vzniknout.

Technický list:

Výkonný & umělecký ředitel: Ivo Purvis

Kreativní agentura: Partners

Režie a střih: Pedro Jarnac Freitas

Hudba: Steven Gillon

Zvuk a mix: Martim Crawford

Hlas: James Palmer

Neunikneš naději #CantSkipHope nová kampaň Portugalské turistické centrály

Share